Pusdienu piegāde – ērts veids, kā tikt pie gardas maltītes

Rakstu ievietoja infoseomedialv 11.06.2018 0 Comment(s)

Mūsdienu straujais dzīves ritms diktē savus noteikumus it visā – reizēm, kad pienākumu ir ļoti daudz, nav laika pat padomāt par kārtīgu maltīti. Lai arī tas ir saprotami, tomēr nepilnvērtīgs uzturs un neregulāra ēšana var atstāt nopietnas sekas uz veselību, pašsajūtu un dzīves kvalitāti kopumā.  Turklāt – tas negatīvi var ietekmēt arī darba spējas. Tādēļ regulāras un veselīgas maltītes ir viens no veselības un enerģijas stūrakmeņiem. Apzinoties šī laikmeta prasības, daudzi ēdināšanas uzņēmumi piedāvā ēdienu piegādi uz jebkuru klienta izvēlētu adresi – darba vietu, mājām, viesnīcu u.c. Pusdienu piegāde ir ērts un ātrs veids, kā tikt pie iecienītās maltītes, neizejot pat no biroja vai mājām – tie, kuru ikdiena aizrit visnotaļ saspringtā režīmā, šādu iespēju patiešām novērtē.

Ēdienu piegādi uz klienta norādīto adresi šobrīd piedāvā daudzi restorāni un kafejnīcas – īpaši galvaspilsētā. Tā ir iespēja katram izvēlēties sev tīkamāko maltīti – vai tas būtu kārtīgs otrais ēdiens, pica, salāti vai kas cits. Šādu pakalpojumu nodrošina arī vairāki suši restorāni Rīgā – tā ir iespēja ikvienam šī ēdiena cienītājam baudīt iemīļoto maltīti ikvienā sev ērtā vietā un laikā.

Suši ir ēdiens, kas iecienīts gan kā pusdienu, gan vakariņu maltīte – tas ir pietiekami viegls, taču bagāts ar vērtīgām uzturvielām. Tāpat suši ir daudzu iecienīta izvēle, kad jāuzņem viesi – īsteni suši mīļotāji, iespējams, šo maltīti vēlēsies pagatavot pašu spēkiem, taču, ņemot vērā, ka tas nemaz nav tik vienkārši, kā varētu šķist, turklāt – arī prasa zināmu laiku, pastāv iespēja pasūtīt iecienītos suši kādā pārbaudītā suši restorānā.

 

Sushibrothers – garšīga maltīte īstajā brīdī

Ja vēlies pēc labākajām tradīcijām gatavotu suši, turklāt – ar piegādi uz Tev ērtāko adresi, tad mums ir risinājums! Mūsu piedāvājumā dažādi sushi veidi – maki, sushi balls, karstie sushi, suši virtuļi, wasabi sushi un daudzi citi. Izvēlei arī suši komplekti. Piedāvājumā arī dzērieni, kas lieliski papildinās maltīti.

 

Četri iemesli, kādēļ maltīti pasūtīt pie mums

Mūsu sushi serviss nodrošina ne vien garšīgu maltīti, bet arī savlaicīgu tās piegādi uz klienta norādīto adresi. Pasūtīt suši pie mums ir ātri un izdevīgi – mēs specializējamies šī ēdiena gatavošanā un piegādē  - strādājam bez brīvdienām un nodrošinām piegādi uz jebkuru vietu Rīgā un Rīgas rajonā.

Mūsu pieredzējušo meistaru gatavotie suši ir veselīgi – tie tiek gatavoti no kvalitatīviem, rūpīgi atlasītiem produktiem. Mums ir svarīga klientu apmierinātība, tādēļ mēs gādājam, lai katra pasūtītā maltīte būtu kvalitatīva un sniegtu patiesu baudījumu.

Klientu ērtībām piedāvājam pasūtīt arī gatavus suši komplektus – īpaši iecienīti tie ir viesībās. Komplektā var apvienot vairākus suši veidus, tādā veidā nodrošinot dažādību uz viesību galda un rēķinoties ar dažādām gaumēm. Tas ir labs risinājums arī tad, ja ciemiņi piesakās negaidīti un mājās cienasta nav – atliek tikai noformēt pasūtījumu un jau pavisam drīz tas tiks piegādāts pie nama durvīm!

Lai maltīti pie mums pasūtīt būtu ne vien ērti, bet arī izdevīgi, regulāri piedāvājam arī dažādas akcijas – tā ir iespēja savus iecienītos suši pasūtīt par vēl patīkamāku cenu.

 

Suši piegāde

Mēs gādājam, lai mūsu gatavotais, garšīgais suši būtu pieejams pēc iespējas plašākam šī ēdiena mīļotāju pulkam – nodrošinām gan ērtu pasūtījuma noformēšanu, gan arī tā piegādi Rīgā un Rīgas rajonā. Lai būtu vieglāk izprast piegādes noteikumus un izmaksas, piegādes teritorijas ir sadalītas vairākās zonās- atkarībā no tā, kādā zonā ir norādītā piegādes adrese, mainās gan tās izmaksas, gan citi noteikumi:

  • A zona - līdz 3 km rādiusā. Atkarībā no pasūtījuma apmēra, piegādes izmaksas ir 3 eiro. Savukārt pasūtījumiem, kas lielāki par 15 eiro, piegādi nodrošinām bez maksas;
  • B zona – no 3 līdz 6 km rādiusā. Piegādes izmaksas ir no 3.50-7 eiro. Lai saņemtu bezmaksas piegādi, pasūtījuma summai jābūt vismaz 30 eiro;
  • C zona ir no 6 līdz 13 km. Piegādes izmaksas, atkarībā no pasūtījuma, ir no 3.50 līdz 10 eiro. Pasūtījumiem, kas lielāki par 50 eiro, nodrošinām bezmaksas piegādi;
  • D zonā ietilpst tās adreses, kas ir 13 līdz 28 km rādiusā. Pasūtot suši, jārēķinās ar piegādes maksu no 5 līdz 15 eiro. Bezmaksas piegādi nodrošinām pasūtījumiem virs 70 eiro.

Precīzāku informāciju par piegādi, noteikumiem un izmaksām iespējams uzzināt, sazinoties ar mūsu servisa operatoriem. Klientu ērtībām strādājam katru dienu un esam gatavi iepriecināt ar gardiem suši ikvienu, kurš to vēlas.

Izmanto iespēju baudīt garšīgu, pilnvērtīgu maltīti pat dienas saspringtajā ritmā – veic pasūtījumu internetā vai pa tālruni un saņem to ar piegādi uz norādīto adresi. Suši piegādi nodrošina vairāki Sushi restorani Riga, taču, ja vēlies kvalitāti un teicamu servisu, izvēlies Sushibrothers!