Darba laiks: P. - C.: 10:00-21:00   Pk.: 10:00-22:00   Se.: 11:00-22:00   Sv.: 11:00-21:00

Sushi piegāde Ķekavā

Suši ir viens no tiem ēdieniem, kura izskats,garšas variācijas un popularitāte ļauj to pielietot dažādos veidos. Ja vēlies, sushi var būt sātīgas pusdienas vai vieglas vakariņas. Tāpat šo ēdienu var servēt ciemiņiem, vai paņemt līdzi kā “groziņu”.

Ja meklē sushi ēstuvi, kuras piedāvājumā ir sushi piegāde Ķekavā, esi to atradis! Sushibrothers.lv gatavo lieliskus suši un aizved tos klientiem ne tikai Rīgā, bet arī tās rajonā, tai skaitā vari baudīt arī suši Ķekavā, turklāt ar ātru un ērtu piegādi.

 

Cik izmaksā suši piegāde Ķekavā?

            Ja vēlies uzzināt, ar kādu summu jārēķinās, ja vēlies, lai Sushibrothers.lv piegādā sushi Ķekavā, ņem vērā, ka piegādes cena būs atkarīga no pasūtījuma kopsummas:

·        Ja pasūtījuma kopējā summa ir līdz20 eiro – piegāde maksā 10 eiro;

·        Pasūtījumam summā no 20 līdz 30eiro – piegādes cena ir 5,50 eiro;

·        Pasūtījumam summā no 30 līdz 50eiro – 3,50 eiro;

·        Ja veiksi pasūtījumu par 50 eiro, sushi piegāde Ķekavā būs bez maksas!

 

Kādēļ klienti iecienījuši tieši Sushibrothers.lv?

·       Gards un daudzveidīgs sushi sortiments – šeit savai gaumei atbilstošus suši atradīs gan tie, kam patīk pikantākas garšas, klasiski sushi, karstie suši, pildīti avokado, salāti, pokiji, kā arī suši bumbiņas un virtuļi. Dažādas variācijas un izejvielas arī Tavu garšas kārpiņu palutināšanai. Pasūtījumu var papildināt arī ar atspirdzinošajiem dzērieniem;

·       Īpašie piedāvājumi – Sushibrothers.lv rūpējas par saviem klientiem, bieži piedāvājot suši par īpaši draudzīgām cenām,kuras vari atrast sadaļā “Akcijas”;

·       Suši komplekti – ja plāno baudīt suši kopā ar citiem, iesakām izmēģināt kādu no piedāvājumā esošajiem sushi komplektiem.Pieejami gan mazāki, gan lielāki komplekti. Lieliska izvēle arī, ja vajadzīga pusdienu piegāde Ķekavā!

·       Pievilcīgs noformējums – sushi piegāde Ķekavā, kā arī citviet Rīgā un tās rajonā tiek nodrošināta ātri un profesionāli, padomājot par to, lai klientam sniegtu pozitīvas emocijas. Suši tiek iesaiņots glītās kartona kastītēs un tiek papildināts ar glītiem zaļumiem;

·       Tikai svaigi produkti – katra sushi pagatavošanā tiek izmantoti tikai kvalitatīvas un svaigas izejvielas;

·       Baudi suši no pieredzējušiem un godalgotiem meistariem – Sushibrothers.lv gatavotais suši burgers 2019. gadā tika atzīts par “Labāko Street Food Garšu 2019”.